MILTON Grupa Nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
O
S
NW
Prosperujący biznes – Stacja Kontroli Pojazdów z Warsztatem samochodowym i domem
Powierzchnia
595.0 m2
Liczba pokoi
22
Piętro
None

Prosperujący biznes – Stacja Kontroli Pojazdów z Warsztatem samochodowym i domem

Obiekt
Sprzedaż
Fabryczna, Wrocław
mapa
5 500 000 PLN
5 500 000 PLN
5 500 000 PLN
9 243 PLN
595.0 m2
2006
3242.0 m2
Fabryczna, Wrocław
idealny
siatka
oczko wodne
miejska w ulicy
miejska w ulicy
asfalt

Opis nieruchomości

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zainwestować kapitał? Oto gotowe i pewne rozwiązanie!

Nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów i dobrze prosperujący Warsztat samochodowy wraz z przyległym domem mieszkalnym z pięknym ogrodem przy granicy Wrocławia od strony Środy Śląskiej.
Działka o powierzchni 0,3242 HA oraz zabudowa o powierzchni użytkowej 595 mkw na którą składa się Stacja Kontroli Pojazdów, Warsztat Samochodowy, Biura o łącznej powierzchni 464 mkw oraz Budynek mieszkalny o powierzchni 131 mkw na gruncie typu Bi (Inne tereny zabudowane)
Do działki podłączone zostały następujące sieci: wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa oraz elektroenergetyczna. Dodatkowo telekomunikacyjna (internet+telefon).
Teren został ogrodzony i posiada monitoring oraz służbę ochrony dostępną na miejscu całodobowo.

Stacja Kontroli Pojazdów wyposażona jest w najnowocześniejszy w kraju sprzęt.

Warsztat samochodowy w którym naprawiane są wszystkie marki samochodów, posiada niezbędne do naprawy części z krótkimi terminami realizacji oraz profesjonalną i wykwalifikowaną załogą mechaników i diagnostów. Ponadto oferuje bezpłatne doradztwo. Sam warsztat wyposażony jest w wysokiej klasy przyrządy i urządzenia diagnostyczne w tym najnowsze komputery.

Budynek mieszkalny składa się z parteru na którym zlokalizowane zostały biuro obsługi klienta wraz z poczekalnią, gabinet szefa, wc dla klientów, magazyn, korytarz, klatkę schodową oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajdują się 2 niezależne mieszkania połączone balkonem o powierzchni 13 mkw.
Mieszkanie mniejsze (35 mkw) składa się korytarza, sypialni, pokoju z aneksem kuchennym oraz toalety w której zamontowano prysznic.
Mieszkanie większe (91 mkw) składa się z korytarza, pokoju, sypialni z własną łazienką z prysznicem, łazienki z wanną i prysznicem oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Ważna informacją dla kupujących jest fakt, że w 2018 roku ma zostać uruchomiona Obwodnica Leśnicy, która kończyć się ma przy wjeździe na Autostradową Obwodnicę Wrocławia (AOW).
Kolejnym istotnym czynnikiem jest możliwość zakupu nieruchomości i pozostawienie obecnie prowadzonego biznesu lub całkowite przebranżowienie. Hala została konstrukcyjnie wzmocniona z myślą o możliwości jej rozbudowy, a teren przy hali w zupełności zaspokaja tą potrzebę. Informacje o powodzie sprzedaży biznesu, możliwość przejrzenia ksiąg rachunkowych itp. tylko podczas prezentacji. W cenie sprzedaży wliczone jest całe dostępne wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów, Warsztatu samochodowego, Biura oraz wybrane elementy wyposażenia Domu.

Więcej zdjęć nieruchomości oraz informacji (w tym technicznych) w naszym Biurze.
Jesteś zainteresowany? Oferta cenowa ważna do odwołania! Zadzwoń i umów się na prezentację już TERAZ!
Pokaż mapę
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Piotr Balicki
Doradca ds. nieruchomości
MILTON Grupa Nieruchomości
ul. Chełmońskiego 12 bud. P-6
51-630 Wrocław

5 500 000 PLN

To pole jest wymagane
phone
Facebook LinkedIn
Index